English

CocoRosieCocoRosie
Aktualności
27 lipca 2012
Peaches DJ Extravaganza Show i CocoRosie na finał nowohoryzontowego grania we Wrocławiu

Wrocław szykuje się na wielki finał nowohoryzontowego grania w Arsenale - Klubie Festiwalowym T-Mobile Nowe Horyzonty. Ostatnie dni sceny muzycznej festiwalu upłyną pod znakiem najbardziej oczekiwanych koncertów - 27 lipca zobaczymy performance Peaches DJ Extravaganza w wykonaniu kanadyjskiej skandalistki Peaches oraz zespół Bubble Chamber, a w sobotę w Arsenale wystąpią siostry CocoRosie. Z kolei w niedzielę najlepszą muzykę taneczną zapewni Romek Rege wraz z Kubą Słomą na basie kosmicznym. DJ Night zamknie Klub Festiwalowy 12. MFF T-Mobile Nowe Horyzonty w Arsenale.

Muzyka Peaches trafnie określana jest mianem sekstroniki, a jej teksty nie stronią od kontrowersyjnych tematów związanych z polityką i seksem. Tym razem artystka zaprezentuje we Wrocławiu elektryzujący performance DJ Extravaganza Show, podczas którego towarzyszyć jej będą neoburleskowe tancerki, które podkreślą prowokacyjny styl artystki. Performance największej skandalistki we współczesnej popkulturze rozpocznie się 27 lipca o godz. 22:00.

Wcześniej na scenie zagra Bubble Chamber - zespół, który powstał w 2011 roku w Trójmieście. Kapela porusza się w obszarze muzyki elektronicznej, garściami czerpiąc z estetyki dubstepu i drum'n'bass, utwory rozpisując na żywe instrumenty. Miejscami transowi, skręcający w stronę dubu i breakbeatów, nie pozwalają słuchaczom na nudę. "Bańki" lawirują między gatunkami, nie pozostawiając nikogo obojętnym na ciężkie basowe wobble i perkusyjne improwizacje.

W sobotę na scenie muzycznej T-Mobile Nowe Horyzonty pojawią się natomiast siostry CocoRosie - objawienie freak-folku i nurtu New-Weird America. We Wrocławiu zaprezentują sięz projektem "We Are On Fire", a na scenie towarzyszyć im będą Rajasthan Roots - grupa muzyków z Indii oraz beatboxer Tez.

Scena muzyczna T-Mobile Nowe Horyzonty to także codzienna muzyka taneczna w ramach cyklu DJ Night. Od piątku do niedzieli od północy grać będą kolejno: Teskko, Przaśnik oraz Romek Rege i Kuba Słoma na basie kosmicznym - ten tandem zakończy tegoroczną odsłonę sceny muzycznej T-Mobile Nowe Horyzonty.

Bilety na Peaches, Bubble Chumber oraz DJ Nights do kupienia na www.nowehoryzonty.pl, www.ticketpro.pl, w Centrum Festiwalowym w Teatrze Lalek (Pl. Teatralny 4) oraz przed koncertami w Klubie Festiwalowym w Arsenale (Cieszyńskiego 9). Informacje o scenie muzycznej na www.nowehoryzonty.pl oraz www.facebook.com/NoweHoryzontyArsenal

Moje NH
Strona archiwalna 12. edycji (2012 rok)
Przejdź do strony aktualnej edycji festiwalu:
www.nowehoryzonty.pl
Nawigator
Lipiec 2012
PWŚCPSN
161718 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
Skocz do cyklu
Szukaj
filmu / reżysera / koncertu
 
KalendariumIndeks filmówMój planKlub Festiwalowy Arsenał
© Stowarzyszenie Nowe Horyzonty
festiwal@nowehoryzonty.pl
realizacja: Pracownia Pakamera
Regulamin serwisu ›