English
Industry
29 majaa 2012
Konkurs! Na wielki ekran z T-Mobile

Najlepsza artystyczna interpretacja hasła "Pokaż swój horyzont" przepustką na wielki ekran 12. Międzynarodowego Festiwalu T-Mobile Nowe Horyzonty we Wrocławiu.

10 maja ruszył konkurs "Pokaż swój horyzont" w kategoriach: dla profesjonalistów oraz amatorów, którego pomysłodawcą i organizatorem jest Polska Telefonia Cyfrowa. Konkurs skierowany jest do wszystkich, którzy mają pomysł na zinterpretowanie przewodniego hasła konkursowego. Amatorzy będą walczyć o nagrody rzeczowe w 7-tygodniowych etapach. Profesjonaliści swoje prace mogą przesyłać do końca czerwca 2012 roku. Najlepsze z nich zostaną zaprezentowane na wielkim ekranie przed każdą projekcją festiwalową podczas MFF T-Mobile Nowe Horyzonty we Wrocławiu.

Zadaniem konkursowym dla profesjonalnych twórców jest nakręcenie 30 sekundowego spotu na jeden z dwóch zaproponowanych tematów: "T-Mobile zaprasza na Nowe Horyzonty" lub "Prosimy o wyłączenie telefonu". Amatorzy mogą przesyłać prace w dowolnej formie: zdjęcia, grafiki, czy krótkiego - max. 30 sek. - filmu z własną interpretacją konkursowego hasła. Liczy się nie tylko koncepcja oraz wykonanie, ale przede wszystkim zaskakująca forma.

Główna nagroda w zmaganiach dla profesjonalistów to zaproszenie do wielkiego finału - wydzielonej sekcji konkursowej T-Mobile na festiwalu we Wrocławiu w dniach 19 - 29 lipca 2012 roku. Spośród wszystkich zaprezentowanych filmów z każdej kategorii jury wybierze trzy najlepsze i przyzna nagrody pieniężne w wysokości - 10 tysięcy złotych za 1 miejsce, 5 tysięcy za drugie, oraz 3 tysiące za trzecie. Na amatorów czekają cotygodniowe nagrody rzeczowe - karnety na festiwal T-Mobile Nowe Horyzonty oraz startery T-Mobile na kartę o wartości 500, 300 i 100 złotych. Dodatkowo trzy najlepsze prace w całym konkursie zostaną nagrodzone równorzędnymi nagrodami - telefonami Samsung Galaxy Note. Dla głosujących w finałowym etapie T-Mobile również przygotował nagrody: karnety na filmowe święto we Wrocławiu.

Zgłoszenia konkursowe w obu kategoriach przyjmowane są na stronie www.t-mobile.pl/nh. Pod tym adresem można również znaleźć szczegóły konkursu oraz jego regulamin.

Moje NH
Strona archiwalna 12. edycji (2012 rok)
Przejdź do strony aktualnej edycji festiwalu:
www.nowehoryzonty.pl
Nawigator
Lipiec 2012
PWŚCPSN
161718 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
Skocz do cyklu
Szukaj
filmu / reżysera / koncertu
 
KalendariumIndeks filmówMój planKlub Festiwalowy Arsenał
© Stowarzyszenie Nowe Horyzonty
festiwal@nowehoryzonty.pl
realizacja: Pracownia Pakamera
Regulamin serwisu ›