English
Po festiwalu
Gazeta Festiwalowa "Na horyzoncie", nr 5
23 lipca 2012
Specjalistyczne warsztaty

Trzecia edycja Studia Nowe Horyzonty po raz kolejny skupia młodych przedstawicieli branży filmowej z Polski i całego świata. W dniach 23–26 lipca dwadzieścia cztery osoby wezmą udział w specjalistycznych wykładach i warsztatach, na których zdobędą wiedzę nieobecną w szkołach filmowych. Uczestnicy poznają tajniki networkingu, pitchingu czy marketingu filmowego.

Opiekę nad Studiem Nowe Horyzonty po raz kolejny sprawuje Hayet Benkara, współpracująca z największymi festiwalami filmowymi na świecie, takimi jak Cannes, Rotterdam i Toronto. W tym roku kuratorka zaprosiła takich ekspertów, jak Agathe Valentin, szefowa działu sprzedaży w Films du Losange, czy Mathilde Henrot, współzałożycielka branżowego portalu internetowego Festivalscope. We Wrocławiu pojawią się także członkowie London Film Academy, która jest współorganizatorem wydarzenia. Akademię reprezentować będą Ivan MacKinnon, David Pope i Alex Boden. Brytyjscy producenci również poprowadzą warsztaty. 

W trzeciej edycji Studia Nowe Horyzonty zaangażowany jest Media Desk Polska. Sponsorem trzydniowego wydarzenia jest T-Mobile. W zamkniętych warsztatach wziąć udział mogą wybrane osoby, które wysłały zgłoszenia w odpowiednim terminie.

Paweł Świerczek 

Moje NH
Strona archiwalna 12. edycji (2012 rok)
Przejdź do strony aktualnej edycji festiwalu:
www.nowehoryzonty.pl
Nawigator
Lipiec 2012
PWŚCPSN
161718 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
Skocz do cyklu
Szukaj
filmu / reżysera / koncertu
 
KalendariumIndeks filmówMój planKlub Festiwalowy Arsenał
© Stowarzyszenie Nowe Horyzonty
festiwal@nowehoryzonty.pl
realizacja: Pracownia Pakamera
Regulamin serwisu ›