English
Varia
Ciekawostki z przestrzeni NH
29 lipca 2012
MFF T-Mobile Nowe Horyzonty z Legalną Kulturą

W ostatnim czasie kampania Legalna Kultura pojawiła się zarówno na wydarzeniach związanych z filmem, muzyką, jak i książką. Jest obecna także na naszym festiwalu. Podczas wszystkich wydarzeń Legalna Kultura stara się promować ideę korzystania z legalnych źródeł kultury w różnorodny sposób - informacja o wydarzeniach znajduje się na stronie www.legalnakultura.pl w zakładce "Aktualności Legalnej Kultury".

Projekt Legalna Kultura to kampania społeczna, promująca korzystanie z legalnych źródeł kultury, realizowana przez Fundację Legalna Kultura.

Wraz z odbiorcami kampanii i jej partnerami Legalna Kultura tworzy bazę legalnych źródeł kultury i wspiera powstawanie nowych. Bierze udział w największych wydarzeniach kulturalnych w Polsce i organizuje warsztaty edukacyjne. Długofalowy cel projektu to budowanie świadomości odbiorców kultury w nowej, cyfrowej rzeczywistości.

Kultura. Cała sztuka w tym, by cieszyć się nią razem - to przewodnie hasło kampanii Legalna Kultura. Kampania jest skierowana do wszystkich odbiorców kultury - tych, którzy świadomie z niej korzystają i czują się za nią odpowiedzialni oraz do tych, którzy jeszcze nie przywiązują znaczenia do legalności źródeł.

Pierwszy etap kampanii Legalna Kultura trwa od marca do końca października 2012 roku. Promujemy legalną kulturę w kinach i telewizji, w prasie, radiu, internecie oraz na cyfrowych nośnikach w autobusach i w metrze.

Moje NH
Strona archiwalna 12. edycji (2012 rok)
Przejdź do strony aktualnej edycji festiwalu:
www.nowehoryzonty.pl
Nawigator
Lipiec 2012
PWŚCPSN
161718 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
Skocz do cyklu
Szukaj
filmu / reżysera / koncertu
 
KalendariumIndeks filmówMój planKlub Festiwalowy Arsenał
© Stowarzyszenie Nowe Horyzonty
festiwal@nowehoryzonty.pl
realizacja: Pracownia Pakamera
Regulamin serwisu ›