English
Po festiwalu
Gazeta Festiwalowa "Na horyzoncie", nr 8
26 lipca 2012
Daniel Bloom i jego goście

Dziś w klubie muzyka filmowa we współczesnym wydaniu. W Arsenale na scenie pojawi się Daniel Bloom wraz ze specjalnie rozbudowanym zespołem.

Media nazywają go muzycznym archeologiem – nie tylko z racji podwójnego wykształcenia. Bada brzmienia lat 70. i 80. i przekłada je na własny styl. Karierę rozpoczynał jako perkusista w zespole punkrockowym, dziś znany jest przede wszystkim jako kompozytor muzyki filmowej – głównie do obrazów reżyserowanych przez jego brata, Jacka Borcucha. Skomponował m.in. wielokrotnie nagradzaną ścieżkę dźwiękową do filmu „Tulipany”, której głównym wykonawcą był Leszek Możdżer, a ostatnio święci triumfy jako twórca oprawy dźwiękowej do młodzieżowego „Wszystko, co kocham”. 

Na dzisiejszym koncercie Daniel Bloom zaprezentuje przekrojowy, podsumowujący program zatytułowany „Muzyka z filmów”. Specjalnie na tę okazję rozbudował swój skład koncertowy, w którym pojawią się m.in.: Michał Majeran (My Myself & I), Radek Bednarz (Miloopa) oraz Maciej Mazurek i Michał Janota (Planet L.U.C.). Będą też dobrze znani wokaliści: Tomek Makowiecki (Makowiecki Band, No No No) i Joanna Prykowska (Firebirds, Joanna & The Forests).

 

Daniel Bloom i goście w Arsenale

Dziś, godz. 22, bilety 25 i 17 zł 

Moje NH
Strona archiwalna 12. edycji (2012 rok)
Przejdź do strony aktualnej edycji festiwalu:
www.nowehoryzonty.pl
Nawigator
Lipiec 2012
PWŚCPSN
161718 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
Skocz do cyklu
Szukaj
filmu / reżysera / koncertu
 
KalendariumIndeks filmówMój planKlub Festiwalowy Arsenał
© Stowarzyszenie Nowe Horyzonty
festiwal@nowehoryzonty.pl
realizacja: Pracownia Pakamera
Regulamin serwisu ›